Deco Etic Panel – утеплюємо Україну

Історія компанії Detic почалася в 1996 році. Розуміючи актуальність енергоефективних технологій, наші фахівці зосередилися на виробництві термопанелей нового покоління. Головною метою стало створення якісного продукту міжнародного рівня. І нам вдалося в повній мірі досягти поставленої мети. Більш того, у нас вийшло утримувати ціни на мінімальному рівні, завдяки прямим поставкам сировини

Термопанелі міжнародного рівня в Україні

Зростання уваги до екології підвищило попит на енергоефективні технології. Поява якісних фасадних утеплювачів стала питанням часу. Запускаючи виробництво термопанелей, ми прагнули створити в Україні конкурентний продукт міжнародного рівня. І інженери компанії відмінно впоралися із завданням, що підтверджують сертифікати ЄС, отримані на нашу продукцію.

Наші переваги

1

МІЦНИЙ І ЕЛАСТИЧНИЙ

Захисний шар, що покриває вироби, виготовлений на основі акрилу, волокон і мінералів, є міцним та еластичним.

2

ЗАХИСТ ВІД ВПЛИВУ ВОДИ

Фасад повністю захищається від шкідливих впливів води, вологи і ультрафіолетових променів. Система не утворює тріщин.

3

ЗАМКОВЕ З’ЄДНАННЯ

Плити для облицювання фасадів з чотирьох сторін мають виступи і пази, тому плити з часом не тріскаються і не утворюють теплових мостів, перешкоджають теплови втратам.

4

БЕСШОВНИЙ МОНТАЖ

Трудовитрати при монтажі нашої безшовної системи в кілька разів менше, ніж при монтажі систем зі швами.

Переваги фасадного утеплення Deco Etic Panel:

✅ відсутність тріщин при експлуатації в будь-яких погодних умовах;

✅ тривале збереження кольору і відсутність вигорання на сонці;

✅ можливість вибору відповідної фактури, кольору і розмірів плитки;

✅ легкість та простота встановлення.

Сьогодні компанiя Detic – надійний український постачальник фасадного утеплення за доступними цінами. Наша продукція сертифікована країнами ЄС і відповідає всім вимогам міжнародних стандартів. Тобто якість як в Німеччині, але в рази дешевше.

Різноманітність варіантів утеплювача в кольорах і фактурах дозволяє підібрати ідеальне рішення в залежності від потреб клієнта. Замовлення термопанелей можливе в будь-яке місто України, починаючи від Києва, Дніпра і Харкова до Львова і Одеси. Продумана логістика поставок і висока якість продукції забезпечили компанiї Detic статус лідера ринку.

Наші клієнти

вже користуються нашим продуктом
Детальніше