Властивості і переваги нашого продукту

Розуміючи бажання українців забезпечити якісну теплоізоляцію житла, фахівці компанії Deco Etic Panel розробили принципово нові матеріали, що дозволяють вирішити питання в рекордні терміни. При бажанні виконати утеплення фасадів своїми руками монтувати термопанелі можна самостійно. Технологія встановлення не вимагає спеціальних знань і навичок. Різноманітність варіантів фасадної плитки і швидка доставка у великі міста України дозволяють максимально оперативно реалізувати проект будь-якої складності, провівши утеплення будинку або квартири.

Термопанелі Deco Etic Panel: особливості та переваги

Необхідність нескінченно довго підбирати утеплювач стін і подальше оздоблення фасаду залишилася в минулому. Наша компанія Deco Etic Panel працює на ринку України з 1996 року і ми знаємо все про утеплення квартир і будинків. Наші термопанелі дозволяють одночасно утеплювати стіни і виконувати їх облицювання. Тобто на виході ви отримаєте теплу будівлю з готовим гарним фасадом.

Фасадне утеплення нового покоління від Deco Etic Panel

Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам. Скласти попередній кошторис дозволяє онлайн-калькулятор. Точну вартість матеріалів, які будуть потрібні на утеплення квартири, розрахують фахівці компанії.

До безумовних переваг термопанелей Deco Etic Panel відносяться:

  1. отсутствие трещин на плитах в процессе эксплуатации

  2. отсутствие мокрых процессов на стройплощадке

  3. легкий и быстрый монтаж

  4. монтаж на любую основу (фасадными дюбелями, монтажной пеной или клеем)

  5. качественное наружное утепление стен в любую погоду

Властивості і переваги нашого продукту
  1. не нужно штукатурить, шпатлевать и красить фасад

  2. не выгорает на солнце

  3. Продукция сертифицирована

  4. Лояльный ценник на термоплиты

  5. Установка без головной боли

product section img
product section img

 

В простом и быстром утеплении нуждаются многие. Первым взялся за качественное утепление квартир Киев, оценив наши технологии и материалы. А уже вслед за столицей за повышение энергоэффективности зданий взялись и другие регионы. Используя продукцию Deco Etic Panel, выполнить наружное утепление стен могут даже люди без опыта. Проводите утепление фасадов домов максимально качественно и оперативно, даже с небольшим бюджетом.

Властивості і переваги нашого продукту

А если остались вопросы  –  звоните, с радостью ответим на каждый из них!