category card img

Каталог

Детальніше
category card img

Калькулятор вартості

Детальніше
product section img
product section img
 

Професійне утеплення фасадів – просто

Забути про катастрофічні рахунки за опалення, шум за вікном і нав’язливу цвіль дозволяє своєчасно виконане облицювання будівлі. Сьогодні утеплення фасадів стало об’єктивною необхідністю. Така інвестиція окупається вже за 1-2 роки. Фасадне утеплення нового покоління – це різноманітність дизайнерських рішень і можливість самостійного виконання робіт одночасно.

Раскрыть

Deco Etic Panel – український виробник фасадів нового покоління

Деко Етік Панель – компанія, що спеціалізується на виробництві облицювальних панелей для утеплення будинків зовні. Працюючи на ринку з 1996 року Deco Etic Panel має величезний досвід і тому виробляє якісні оздоблювальні матеріали для утеплення міжнародного рівня. Вся продукція компанії сертифікована в країнах ЄС.

Фасадна панель підходить для утеплення як будинків, так і квартир. Різноманітність варіантів продукції дозволяє вибрати оптимальне рішення. А 25 років на ринку і пряме співробітництво з постачальниками сировини дозволяють нам забезпечити мінімальну вартість. Ціна на кв. м на рівні $ 15 – одна з найбільш бюджетних в сегменті. Для орієнтовного розрахунку вартості утеплення стін скористайтеся калькулятором. При необхідності точного прорахунку – зв’яжіться з консультантом.

Економічна ситуація диктує свої умови. В 2021 придбання термопанелей стало обгрунтованим вкладенням. Компанія Deco Etic Panel відвантажує фасадні плити замовникам по всій Україні. Отримати якісні та функціональні матеріали можна в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі. Також можлива доставка в інші міста: Біла Церква, Чернігів, Житомир, Запоріжжя, Миколаїв, Нікополь, Суми, Умань, Херсон, Хмельницький, Вінниця, Кропивницький, Черкаси.

Особливості використання фасадних панелей Deco Etic Panel

Сучасні оздоблювальні матеріали від українського виробника мають високу енергоефективність, відрізняючись при цьому бюджетністю і доступністю. Монтаж панелей максимально просий і можливий навіть без досвіду. Головні переваги термопанелей Deco Etic Panel:

  • проста установка;
  • можливість установки в будь-яку погоду;
  • можна утеплити стіни будинку за один підхід;
  • відсутність тріщин при експлуатації;
  • можливість вибору кольору;
  • поставка плит в чотирьох базових розмірах;
  • утеплення та оздоблення одночасно;
  • збереження кольору на сонці.

 

Вартість термопанелей на одному рівні з іншими матеріалами для утеплення фасадів. При цьому панелі більш функціональні та найбільш ефективні. Легкість монтажу дозволяє виконати роботи навіть своїми руками або ж в компанії друзів.

Віддаючи перевагу утеплення фасаду сертифікованими матеріалами українського виробництва, власники заміських будинків і міських квартир, отримують сучасні енергоефективні рішення останнього покоління за демократичною вартістю. В каталозі Deco Etic Panel представлена ​​величезна кількість практичних і ефектних рішень. Співпраця з виробником – ідеальне поєднання оперативності поставок, широкий вибір рішень і оптимальна вартість. Замовляйте професійні панелі для утеплення фасадів приватних будинків і фасадів будівель, і проводьте ремонт в рекордні терміни.

 

Объекты с плитами

DECO ETIC PANEL
Детальніше